Oznámení o zpracování osobních údajů

Vyplněním výše uvedeného formuláře nebo do zápatí této webové stránky nám dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy. Účelem zpracování vašich dat je zasílat pravidelné informační bulletiny a další informace týkající se Fast Good Rustonka na uvedenou e-mailovou adresu. Můžete si kdykoli odhlásit svou emailovou databázi.

Vaše osobní údaje zpracováváme a ochraňujeme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ao volném pohybu těchto údajů a kterým se zrušuje směrnice 95/46 / ES (obecné nařízení o ochraně údajů) (dále jen "nařízení").

Můžete nás kontaktovat ohledně zpracování a ochrany osobních údajů na adrese: GIQ Rustonka, s.r.o., Muchova 15, Praha 6, 160 00, emailem: rustonka@fastgood.cz

Údaje uvedené v tomto registračním formuláři jsou zpracovávány prostřednictvím elektronické databáze. Veškeré osobní údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem třetích osob a zneužíváním.

Máte právo na přístup k osobním údajům, přenositelnosti dat, opravám a dokončení neúplných údajů, jakož i dalším právům uvedeným v nařízení.